Вітражна стеля: види, конструкція та особливості
Вітражна стеля - чудовий спосіб зробити інтер'єр кімнати унікальним, стильним та естетичним. Жоден інший спосіб обробки стелі не зможе дати таких результатів.
Сучасні технології та їх впровадження
Вітражні стелі мають низку незаперечних переваг. стелі, яка могла б забезпечити подібний результат. Традиційні вітражі можна використовувати в основному в тих кімнатах, які оформлені в Відповідному стилі. У свою чергу сучасні
конструкції можна спорудити так, що вони впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення. може бути джерелом світла. Такі стелі підсвічуються для того, щоб передати все. пишнота вітражу, який спочатку розміщувався на вікнах і пропускав сонячні промені, красиво заломлюючи їх і розсіюючи.
Установка та догляд за вітражними стелями
Монтаж вітражної стелі досить простий і нагадує роботу з підвісними конструкціями. Є деякі нюанси, про які слід знати. Пам'ятайте, що деяке місце «скрадують» вітражні стелі. Тому радимо виділити відповідну кімнату в оселі.
Конструкція вітражної стелі така, що ви легко зможете дістатися до всіх комунікацій та інших елементів, прихованих полотном. Ви легко можете встановити конструкцію навіть у приміщенні з високою вологістю: вона не вицвітатиме і деформуватиметься. Така універсальність вітражів обумовлена тим, що їх основою є скло.
Для виготовлення використовуються лише екологічно чисті та натуральні матеріали, безпечні у використанні. Вітражна стеля вимагає деякого догляду: її необхідно регулярно мити, використовуючи спеціальний засіб для очищення скла.
Піскоструминна обробка скла
На сьогоднішній день існує безліч традиційних та сучасних технологій з виготовлення вітражів. Існують різні способи виробництва скла, його обробки, техніка нанесення зображення тощо.
Для того, щоб поверхня полотна придбала матову текстуру, використовують піскоструминну техніку. Ви можете побачити подібне у різних моделях шаф-купе . Також за допомогою цієї техніки скло можна тонувати, надаючи поверхні нальоту бронзи, графіту.
Скляне полотно при цьому не має стиків. Техніка полягає в обробці поверхні стисненим струменем повітря та піску. Даний спосіб, як і раніше, актуальний і затребуваний. Вітражі, виконані в піскоструминній техніці, підійдуть для інтер'єрів у стилях: хай-тек, арт-деко, класика, готика і таке інше.
Вітражі: контурна техніка та фотодрук
Такі вітражі виглядають дуже ефектно: вони є мозаїкою з кольорових скляних елементів, скріплених між собою тим чи іншим способом. Найбільше ефектно виглядають полотна, з'єднання яких прикриті тонкими свинцевими або латунними смугами. Сучасні майстри вважають за краще наносити контури, а потім заливати пігментом осередки, створюючи неповторні візерунки.
Один із сучасних способів обробки полотна – фотодрук. На скло наклеюють плівку із готовим зображенням. Цей спосіб не менш популярний сьогодні, ніж інші, оскільки має ряд переваг. Вітражі коштують недорого, тому що їх виготовлення не потребує великих витрат. Створити гарне полотно для фахівця – не надто складне завдання, при цьому зображення, надруковане на плівці, може бути абсолютно будь-яким.
Вітражна стеля - чудовий спосіб надати вашому інтер'єру індивідуальності та неповторності.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше