Роль кольору у формуванні інтер'єру
Колір в інтер'єрі відіграє важливу художню роль. Він бере активну участь у формуванні архітектурної композиції. Одна й та кімната може резонувати по-різному, залежно від її кольору.
Вітальня Барбара Сокме капучіно
Прості спостереження та уподобання
Меблі в приміщенні зазвичай доповнюються різними предметами певних кольорів та форм. І перед майбутніми мешканцями стоїть складне завдання – вибрати такі предмети, які гармонійно братимуть участь у загальній кольоровій гамі кімнати, салону.
Крім того, фарбу для підлоги, стін та стелі слід вибирати таку, щоб загальний колір композиції був естетичним. Не можна не брати до уваги індивідуальні смаки та потреби людей, які будуть тут жити, щоб надати житлу різноманітності та оригінальності.
Психологи встановили, що симпатія до певних кольорів у людини часто залежить від статі та віку. Жінки надають відтінкам більшого значення, ніж чоловіки. Вони більше віддають перевагу теплим і яскравим кольорам, а чоловіки - холодні і більш приглушені відтінки.
Вибирати конкретний колір для будь-якого приміщення не можна лише тому, що цей колір ваш улюблений. Колірна композиція інтер'єру продумується заздалегідь. Основний відтінок має бути домінуючим кількісно.
Колір стін, який створює фон для меблів, картин, текстилю та інших предметів, повинен бути стійким і якнайбільше нейтральним. Це дозволить йому виконувати узгоджувальну роль між усіма елементами інтер'єру. Всі кольори, які створюють фон, не повинні мати високу інтенсивність.
Рекомендації щодо підбору кольору
Крім власних переваг та необхідної функціональності, слід враховувати розташування приміщень. Там, де сонячного світла не вистачає, краще зробити переважаючими теплі кольори. На південно-східній та південній стороні – холодні кольори.
У приміщеннях, призначених для роботи та навчання, колір стін та меблів має створювати атмосферу спокою та працездатності. Для цієї мети підійдуть нейтральні відтінки - від зеленого, сірувато-синього та інших діапазону, розведених жовтим кольором.
У приміщеннях, призначених для відпочинку та культурних заходів, не слід використовувати дуже інтенсивні кольори, такі як зелений, синій та бежевий.
У спальні динаміка не має бути дуже активною. Стіни бажано оформляти в пастельних тонах зі світло-блакитними та рожевими відтінками, а меблі можна вибрати будь-якого відтінку. Вплив кольору в спальні має бути заспокійливим та нейтральним.
Колір дитячої кімнати повинен загалом відрізнятися від інших приміщень. Його вплив має бути активним, що сприятиме гарному настрою та радості. Для цих кімнат також підходить колір середньої та вищої інтенсивності.
Для дітей дошкільного та початкових класів рекомендується жовтий, помаранчевий, світло-червоний, фіолетовий, світло-блакитний та блакитний кольори. Стіни, підлога та стеля з усіма меблями та предметами повинні створювати активний ансамбль, що впливає на психологічний та фізіологічний стан дітей.
Барвисті акценти в будинку просто потрібні. Вони посилюють вплив основних кольорів та пожвавлюють інтер'єр.
Спальня Ларго Сібу https://shurup.net.ua/spalnya-largo-sibu.p1906
Трохи про контраст поверхонь
Поєднання двох кольорів повинні виконуватися розумно. Слід уникати нанесення різних геометричних фігур і зображень на стіни, оскільки такі експромти будуть мати якусь художню цінність. у квітах, а між стелею та
стінами – слабший. інтер'єру Співвідношення кольорів стін і меблів можна посилити або послабити, в залежності від того, що з них потрібно виділити, а що послабити. , А кімната - просторіше.
Колірне рішення кухні може бути різним. Помаранчевий колір, а решта стін – у світло-жовтий Підлогу краще
виконати в теплому кольорі.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше