Критерії вибору дивану
Каркас дивану
Основою кожної меблів є каркас. Каркаси виготовляються з металу, дерева та фанери, дерева та ДСП, найміцнішими є саме металеві. Однак вони не дуже зручні для відпочинку, тому найчастіше такі меблі використовуються для прикраси інтер'єру, відмінно підходять для офісів. виготовлені з різних порід хвойних дерев. З якого дерева не був би виготовлений каркас, обов'язково вибирайте той, на якому найрідше зустрічаються сучки, а найголовніше, щоб дерево з якого він був виготовлений було сухим (інакше з часом диван почне скрипіти).
Оббивка для дивану
Приблизно 50% всієї вартості дивана припадає саме на оббивку.
Шеніл
М'яка, тепла, приємна на дотик тканина. Зроблена вона з пухнастих ниток, практично не розтягується. Дуже практична, у разі потреби, за допомогою етилового спирту чи оцту, можна видалити майже всі види плям.
Велюр
Дуже м'яка, бархатиста тканина. У разі потреби, цю тканину можна легко почистити. Однак зловживати цим не варто, тому що велюр легко стирається. (Відмінно підходить для дитячих меблів: багата палітра кольорів, м'яка на дотик, різноманітність фактур.)
Жаккард
Крупноузорчата тканина, складного або простого переплетення, рапорт якого по основі містить більше 24 різнопереплетених ниток. для меблів у класичному стилі)
Мікрофібра
Дуже практична та якісна тканина. Має хорошу міцність. Стійка до проникнення різних рідин та пилу. виду натуральної шкіри, замші, нубуку.
Флок
Тканина, створена на клейовій основі, тому чистити її різними хімічними речовинами та спиртом категорично забороняється. На цій тканині дуже сильно збирається маленьке сміття та пил.
Якщо у вас вдома є домашні тварини, найкраще, якщо ваші меблі будуть з флоковою або мікрофібною оббивкою.
Механізм трансформації
Якщо Ви надумали використовувати свій диван як спальне місце, то ще одним дуже важливим фактором при його виборі є механізм трансформації дивана.
- Найдешевшим і найпростішим є механізм трансформації під назвою книжка. Механізми книжки та її вдосконаленої версії клік-клак – найпростіші у використанні та найнадійніші. Невеликий недолік книжки - він може повністю розкластися, якщо стоїть біля стіни. Переваг більше: простота розкладання, надійність механізмів та комфортне місце для сну. Великий плюс книжки при розкладанні вона стоїть нерухомо, тому ні підлога, ні килим не дряпаються і не вдавлюються. Усередині дивана є містка ніша для білизни.
- Єврокнижка це та сама книжка, тільки вдосконалена, сучасна модель. Відрізняється наявністю захисту для стін та дуже зручним просторим місцем для сну. Сидіння єврокнижки висувається вперед, а сама спинка лягає на місце сидіння. Диван єврокнижка можна впритул розташувати біля стіни, буквально приєднавшись до неї. Але є невеликий недолік: при висуванні сидіння вперед ніжки дивана їдуть по підлозі і можуть зіпсувати паркет, ламінат або килим. Достоїнство цієї моделі – спальне місце, практично ідеально рівне. А назву свою єврокнижка отримала через те, що може стояти не лише біля стіни, а й чудово почувається посеред кімнати.
- Крокує єврокнижка або тик-так. Основна відмінність полягає в тому, що сидіння вперед не викочується, а переміщається траєкторією півкола. При цьому в процесі розкладання ніякі коліщатка по підлозі не їдуть покриття не пошкоджується. АЛЕ! Вибираючи диван з таким механізмом, необхідно приділити увагу його якості, а також уточнити, хто саме збирається розкладати такий диван у повсякденному житті (для дітей або людей з проблемами спини він може не підійти).
- Найбільш простим у використанні є викочування механізм. Такий диван розкладається шляхом висунення вперед. Хоча в таких механізмах і передбачені коліщатка, проте м'яку підлогу вони все ж таки пошкодити, здатні. Краще всього якщо коліщатка буде гумовим. Для такого дивана необхідне велике приміщення, тому що в розкладеному вигляді його довжина варіюватиметься в межах двох метрів, зате спальне місце буде досить великим.
- Однією з різновидів викочування є такий механізм як акордеон. Взагалі вони дуже схожі, відмінність лише в тому, що спинка акордеона розташовується вгору оббивкою. тільки сама. Для таких предметів необхідний великий простір, а ящик для білизни не завжди має велику. місткість.
- Седафлекс. Одночасно простий у застосуванні та надійний механізм. Необхідно зняти всі подушки, потягнути сидіння нагору і на себе і потім поступово розгорнути всі частини розкладачки. Спальне місце виходить ідеально рівним, а розкладний механізм створюється з якісного металу і тому служить довго. Навантаження до 200 кг. Меблі з таким механізмом мають товстіший матрац (зазвичай товщиною до 18см), тому спальний простір виходить рівним і пружним. Альтернативним механізмом трансформації є мералат (французька розкладачка). Комплектується тонким матрацом із ППУ.
- Механізм трансформації «дельфін» застосовується переважно у кутових диванах, які користуються сьогодні великою популярністю. У роботі дуже простий і вимагає особливих фізичних зусиль. Підходить для щоденного використання, рівне просторе спальне місце, витримує навантаження до 200кг (ніша для білизни відсутня або розміщується в кутовій частині).
- Механізм алеко. Для розкладки необхідно взятися за потайний ремінець, розташований між сидінням і спинкою дивана, і підняти сидінку, надалі розклавши її в дві третини спального місця. Остання частина спального місця складається із спинки дивана. Надійна деревина є важливою складовою якісної експлуатації дивана. Позитивні якості: рівна поверхня; велика площа спального місця; гранично простий механізм трансформації.
- Механізм Пума простий та оригінальний. Передня частина дивана влаштована так, що Вам необхідно винести її вперед і поставити на завзяті ніжки, а потім автоматично піднімається і друга частина механізму. Такий механізм добре працює навіть при щоденному використанні.
- Поворотний механізм. Поворотні дивани призначаються для щоденного використання та прості в експлуатації: одна частина під'їжджає до іншої на роликах та утворюється повноцінне двоспальне місце. Проблема нестачі місця також вирішена – у нерухомій частині корпусу розташовується відсік для спальних приладдя та декоративних подушок. Під час розкладки практично у всіх моделях утворюється невеликий журнальний столик.
Наповнювач для дивану
Основними наповнювачами м'яких меблів на сьогоднішній день є пружинні блоки та поролон. Максимальний термін експлуатації становитиме не більше п'яти років. Найчастіше виробники замість поролону використовують поліуретан, що значно збільшує термін експлуатації меблів. Але все ж таки головною ознакою гарного дивана є пружинний блок. Ламелева основа додасть Ваших м'яких меблів жорсткості та підвищить рівень комфорту.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше