Як вибрати обідній стіл
Організація простору у їдальні чи вітальні – важливий захід. Домочадці можуть мати чимало запитань. І ми намагатимемося дати вичерпні відповіді. Ми розповімо про форми та типи обідніх столів.
Обідні столи: кругла або овальна форма
Якщо габарити приміщення дозволяють розгулятися фантазії - можете себе особливо не обмежувати.
Отже, їдальня або зона у вітальні має форму квадрата, прямокутника, овалу або півкола. У такому разі рекомендуємо зробити вибір на користь круглого або овального столу . Оптимальний діаметр виробу для сім'ї із 4-х осіб – 1-1,5 метра.
Як розрахувати розмір виробу залежно від кількості людей? Для кожного слід виділити близько 0,7-0,8 м вільного простору. Однак при виборі столу слід враховувати масу факторів: товщина і тип матеріалу; розмір приміщення чи виділеної зони; особливості статури домочадців; модель стільців.
Більше людей поміститься, безумовно, за круглим чи овальним виробом. До того ж, це актуально в тому випадку, якщо в будинку є маленькі діти. Відсутність кутів – зниження рівня травмобезпеки. Наприклад стіл California D , стіл Agis або стіл Finezja A
Обідні столи: квадратні та прямокутні
Квадратний або прямокутний стіл також чудово впишуться в інтер'єр вітальні або їдальні. Стиль виконання виробу, його розміри, товщина та тип матеріалу – важливі особливості при виборі виробу, але про це ми поговоримо пізніше.
Столи такої форми мають найбільший попит у клієнтів інтернет-магазину Шуруп. Вони представлені у різних категоріях: набірні, скляні, дерев'яні, МДФ, ДСП.
Столи розрізняються за матеріалом виконання, дизайном, стилем, розмірами і т.д.
Дерев'яні столи виглядають більш презентабельно та дорого. А якщо модель ще й розкладається – це додаткова перевага.
Наприклад стіл Antila F або стіл Bari
Скляні вироби виглядають сучасніше. Матеріал візуально збільшує простір і надає гарнітуру легкості та легкості. Наприклад, стіл Expresso A або стіл Elton , стіл DT-15
За виробом прямокутної форми розмістити більше людей, однак і місця вони займуть більше, ніж за меблями квадратної або круглої форми.
Типи столів: дерев'яні, скляні, набірні
Дерев'яні столи – мабуть, одні з найдорожчих виробів у каталозі. Вони мають розкішний зовнішній вигляд, який поєднується із чудовими споживчими якостями.
Переваги: екологічна безпека, стійкість до перепаду температур, вологи, деформації, хімічних елементів, комах
Скляні столи – сучасні моделі, які чудово впишуться у будь-який інтер'єр. Незважаючи на крихкість, вироби відрізняються високою міцністю і надійністю.
Переваги: травмобезпечність, практичність, легкість догляду, витонченість, стійкість до вологи та фізичних навантажень, невибагливість в експлуатації.
Набірні столи можна використовувати для облаштування будь-якого приміщення. Вони стануть центром експозиції у їдальні або вітальні, а також можуть бути використані в організації зони відпочинку.
Переваги: міцний матеріал, стійкість до навантажень, використання просто неба, доступні ціни.
Типи обідніх столів: трансформери, ДСП, МДФ
Трансформери . Вони є практичними та функціональними виробами, завдяки яким можна облаштувати обідню зону. Стіл-трансформер можна поставити навіть у невеликій кімнаті. У складеному стані він займає зовсім небагато місця, а за необхідності його можна розкласти та запросити друзів у гості.
Переваги: компактність, мобільність, можливість трансформації.
Столи з ДСП – недорогі, але якісні вироби. Вони представлені широким модельним рядом у каталозі .
Переваги: доступні за ціною, вибір на будь-який смак та гаманець, невибагливі в експлуатації та догляді.
Столи із МДФ – висококласні вироби. Вони довговічні та надійні, тому що у виробництві використовуються якісні матеріали. У виготовленні не використовують сполучні речовини. МДФ є міцним, зносостійким і практичним матеріалом.
Переваги: довговічність, міцність, надійність.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше