5 порад: балкон перетворюється на…
Якою б просторою не була квартира, а вільного місця завжди не вистачає. Тому рідкісний господар залишить поза увагою додаткові квадратні метри — засклений балкон. А якщо він ще й утеплений, то можна легко перетворити його на приміщення практично будь-якого призначення, вистачило б місця.
Призначення перше, звичне
Перетворити балкон на затишну та компактну комору – одна з найпопулярніших ідей, оскільки цю важливу кімнату для зберігання речей у більшості квартир будівельники все ж таки не роблять.
Але це не означає, що потрібно просто завалити всі кути коробками та лижами. Найкращим варіантом для облаштування комори в такому випадку стане відкритий стелаж до самої стелі. Нижні полиці можуть бути ширшими, а верхні – вже.
Це дозволить візуально заощадити простір і тримати все необхідне. А під вузьким підвіконням за розсувними дверцятами можна заховати полиці – корисна площа балкона при цьому збережеться.
Місце для зберігання на балконі можна знайти навіть якщо ви не збираєтеся зробити з нього виключно господарсько-побутове приміщення.
Друга порада - продовження їдальні
Сонячний ранок, свіжа кава і вид на місто. Це чудова нагода перетворити балкон на своєрідне продовження кухні або їдальні. Для облаштування такої зони знадобиться: стіл, стільці та місце для зберігання.
Втім, дещо можна і поєднати, тобто сховати потрібні дрібниці в кутових або прямих диванах. Якщо навіть маленький стіл не вміщається на балкон, достатньо прикрутити відкидну панель або столик на стіну.
До речі, в інтернет-магазині Шуруп є компактні моделі столів, якщо не хочете майструвати самі. Затишні фіранки і лампа, що звисає, яку можна регулювати по висоті, відмінно доповнять інтер'єр.
Третя порада: створити робочу зону
Кабінети в типових квартирах теж не будують, тож і цю функцію готовий взяти на себе балкон. Компактний робочий стіл (комп'ютерний або письмовий), на якому поміститься монітор ПК або ноутбук, зручний стілець, шафа або стелаж.
Робоча зона може бути компактною, але при цьому цілком функціональною. Закрийте шторами частину балконної заскленої рами, щоб сонячні промені не торкалися системного блоку та екрану – і спокійно приступайте до своїх справ.
Четверта порада: бібліотека чи місце відпочинку
Комфортне крісло, стелаж або шафа з книгами, гарне освітлення. Для того, щоб балкон став ще й бібліотекою, потрібно зовсім небагато. Але не варто ставити в таке приміщення громіздкі шафи з фасадами темного масиву.
Замість них чудово підійдуть дзеркальні або скляні дверцята та світлі породи дерева. Ще краще виглядатимуть відкриті полиці з книгами. Таких полиць можна зробити багато – адже вони розташовані вгорі, а отже, не заважають і не займають основного простору.
За бажання книги на полицях легко поступляться трохи місця кошикам, в яких зберігаються речі. І ось, у нас уже і бібліотека, і комора – два в одному.
П'ята порада: а для душі?
Балкон здатний бути як творчою майстернею, так і персональною виставкою творчості господарів. Яке б нове призначення він не отримав, облаштуванням нових квадратних метрів корисної площі можна зайнятися самостійно, застосовуючи підручні засоби та матеріали
. або шпалеру для квітів. При цьому радість творчості приємно доповнить серйозна. економія грошей.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше