Безпечна ванна кімната для дитини: 10 простих правил
Особиста гігієна – основа та запорука здоров'я малюка. І як би вам не хотілося створити стильний і розкішний інтер'єр у ванній кімнаті, в першу чергу вам слід подумати про підпорядкування його правилам безпеки. Особливо якщо в сім'ї є маленькі діти.
Правило №1: чистота приміщення
У ванній кімнаті слід підтримувати ідеальний порядок, оскільки малюки люблять тягнути різні предмети. До того ж його ванну і загальну ванну слід окремо мити різними засобами. Для догляду за дитячим приладдям не рекомендуємо використовувати агресивні хімічні склади.
Правило №2: рівень вологості
Високий рівень вологості та тепло сприяють розмноженню грибка та інших шкідливих мікроорганізмів. Це потенційна небезпека як для малюка, так і для дорослих членів сім'ї. При виявленні суперечки – негайно починайте боротьбу, інакше ваша недбалість може призвести до розвитку алергії або астми.
Правило №3: циркуляція повітря
Безпечна ванна кімната для дитини – приміщення з гарною вентиляцією. Провітрюйте його якнайчастіше, а особливо після водних процедур. Рушники сушіть на змійовику, а на вентиляцію встановіть канальний повітропровід.
Правило № 4: зберігання засобів догляду
Ви можете купити меблі для ванної кімнати із закритими секціями, за фасадами яких приховаєте від очей малюка всі засоби для догляду за обличчям, волоссям та тілом.
Правило № 5: малюк без нагляду
Не радимо залишати без нагляду дитину у ванній кімнаті, а особливо, якщо вона ще занадто мала. Маля може поранитися, наковтатися води, забитися або дотягнутися до засобів гігієни та спробувати їх на смак.
Правило № 6: замки та блокатори
Ви можете купити меблі для ванної кімнати з замками або встановити спеціальними блокаторами. Якщо санвузол суміщений, то кришку унітазу теж слід зафіксувати.
Правило №7: гострі кути
Якщо ви облаштовували приміщення до появи малюка і нічого міняти не бажаєте - рекомендуємо купити накладки на кути в будь-якому будівельному або дитячому магазині.
Правило №8: двері
Безпечна ванна кімната для дітей - це безліч важливих моментів, які слід врахувати молодим батькам. Замок на двері із зовнішнього боку має бути робочим. Ви зможете закрити доступ дитині, коли вона грається. З внутрішньої сторони не повинно бути жодних засувів і клямок, щоб малюк випадково не замкнувся.
Правило № 9: Підлогове покриття
Найчастіше у ванній кімнаті підлогу вважають за краще викладати плиткою, але вона стає слизькою при попаданні вологи. Можна вибрати зразки з шорсткою поверхнею, але найкращим рішенням буде покупка килимка. Після водних процедур і дитині, і дорослому буде комфортно ступати на м'який та теплий килимок, а не холодну та слизьку плитку.
Правило №10: розетки
Незаперечним правилом має стати відсутність розеток. У принципі, у ванній кімнаті їх бути не повинно, оскільки тут підвищений рівень вологості.
Ми дали основні рекомендації щодо того, як зробити ванну кімнату безпечною для дитини. Ці правила поширюються і на той випадок, якщо в будинку є люди похилого віку. З роками їх може підбивати пам'ять і за поведінкою дідки часом нагадують дітей.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше