Поєднуємо спальню та вітальню
Ви не любите, коли на вас «тиснуть» стіни? Бажаєте відчути, що у вашій квартирі досить просторо? У такому разі ми дамо кілька слушних порад на предмет поєднання спальні та вітальні.
Особистий простір господарів
Будь-яка кімната в оселі має свої функції та призначення. Місце для сну та відпочинку – спальня, де ми прокидаємося вранці і засинаємо вечорами. У вітальні прийнято проводити час із сім'єю за переглядом телевізора, читанням книг чи розмовами.
Квартири в типових будинках часто мають стандартне планування, коли обидві кімнати розділені стіною. Однак бувають і винятки, особливо у новобудовах. Як грамотно виконати ремонт та облаштування, якщо спальня поєднана з вітальнею?
Найчастіше в однокімнатних квартирах реалізувати безліч ідей проблематично. Однак поділити приміщення на дві зони – цілком реальне завдання. Ви можете встановити ліжко, залишити місце для тумбочок та проходу, а потім повісити штору.
Ідеально буде, якщо вона за кольором буде схожа на шпалери. У такому разі складеться відчуття, що простір не порушено. Зазвичай зона для сну в однушці дуже умовна. Завдяки такому розміщенню можна візуально розділити кімнату на дві частини.
Спальня та вітальня в одному «флаконі»
Непоодинокі випадки, коли у подружжя різні біоритми. І поки один із них спить – другий не спить. Рекомендуємо розділити простір, щоб не порушувати спокій та займатися своїми справами.
Штори рекомендуємо вибирати досить щільні, наприклад, серії блек аут. Вони захистять від сонячного чи штучного світла і не турбуватимуть сон сплячого. І ви зможете відпочивати, займатися справами, оскільки решта кімнати буде у вашому розпорядженні.
Замість штори можна використовувати ширму: стаціонарну чи мобільну. У першому випадку вона кріпиться до стіни і засувається за необхідності. Другий варіант - установка мобільної конструкції, яку будь-якої миті можна прибрати.
Ідеальний варіант – наявність ніші у квартирі. Якщо плануванням її не передбачено, можна спорудити конструкцію самостійно. На функціональності це не позначиться, а ось до зручності додасться кілька плюсів.
Меблі для зонування кімнат
Ми вже розповідали раніше про те, як зробити з шафи-купе перегородку. Ви можете запозичити цю ідею та реалізувати її у своїй квартирі. Встановіть меблі навпроти стіни, і у вас вийде закритими три сторони зони.
Відкриту частину прикрийте або ширмою або прикрутіть карниз, на який повісите штору. Навіть однокімнатна квартира не стане менш функціональною та просторою.
У будь-якому випадку ви тільки виграєте від такого планування, у тому числі й з естетичного погляду. Кімната від таких нововведень візуально зменшиться. І, якщо цей варіант вам не підходить, то запропонуємо інший.
Встановіть ліжко в кутку, а навпроти нього розташуйте стелаж, комп'ютерний стіл або інші меблі. Вона має бути достатньо відкритою, щоб не урізати простір.
Це далеко не всі способи розподілу простору. Якщо ви – власник «однушки», то зможете реалізувати ідеї, які покращать побут та підвищать комфорт.
Ваш відгук:
Внимание: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Плохо Хороше