Tivoli

Тіволі є офіційним представником найбільшої фабрики в Україні по виробництву меблів з масиву бука і дуба, яка вже протягом більше 40 років є лідером серед експортерів стільців і столів торговельним компаніям Великобританії, Словаччини, Польщі, Білорусії, Казахстану та інших країн.

Одним з головних переваг є те, що ми використовуємо екологічно-чисті матеріали (бук, ясен, дуб), оброблені на сучасному високопродуктивному обладнанні, яке використовують висококваліфіковані фахівці. Ми надаємо Вам вибір з величезного асортименту меблів, що дає можливість для кожного знайти свій особливий виріб. Ми стежимо за тенденцією зміни дизайну інтер’єрів і завжди залишаємося в тренді.

Хвилюватися за якість і міцність виробу не доведеться, адже тільки в Тіволі кожен виріб перевіряється на міцність спеціальним роботом під вагою не менше 100 кг! Тому якщо говорити на чистоту – наші меблі прослужать вам десятки років.

Представники Кафе, Барів, Ресторанів, готелів, можете спати спокійно! Тому що саме консультанти Тіволі підберуть кращу пропозицію на передбачений бюджет, порадять правильний матеріал для виробів і дадуть відповідь на всі-всі Ваші питання (покрити стільниці лаком або меблевим маслом? Вибрати тканину або еко-шкіру?), а також будуть супроводжувати проект в подальшій експлуатації (заміна, реставрація, інше).

Сортировка:
Показать: